Start > Regulamin

Regulamin

§ 1

Osoby przebywające na terenie kompleksu domków „Chaty Zakopane” zobowiązane są do przestrzegania niniejszego regulaminu.

§ 2

Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku w ciągu 3 dni roboczych od dnia złożenia rezerwacji.

§ 3

Do zawarcia umowy dochodzi z momentem wpłaty zadatku na wskazany rachunek bankowy

§ 4

Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 15:00 w dniu przyjazdu, a kończy o godz. 11:00 w dniu wyjazdu.

§ 5

Opłata za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu podczas meldunku. Na czas pobytu w domku pobierana jest kaucja w wysokości 500,00 zł, która jest rozliczana po zakończeniu pobytu. W przypadku stwierdzenia strat, braków, zniszczeń itp., osoba odbierająca domek pobierze z kaucji wartość rynkową strat + koszty robocizny. W przypadku gdyby braki lub zniszczenia ujawnione w trakcie kontroli przekroczyły wysokość wpłaconej kaucji, klient zobowiązany jest do bezzwłocznej zapłaty za szkody.

§ 6

Za zgodą kierownictwa obiektu, po wniesieniu dodatkowej opłaty oraz dopełnieniu obowiązku meldunkowego, do najmowanego domku może zostać dokwaterowana dodatkowa osoba.

§ 7

 1. Gość nie ma prawa przekazywać domku innym osobom, nawet jeśli nie upłynął okres, za który uiścił należną opłatę.
 2. Osoby odwiedzające mogą przebywać na terenie kompleksu w godz. od 8:00 do 22:00.

§ 8

 1. Należy pamiętać, że cisza nocna obowiązuje w godzinach 22.00 – 6.00 rano.
 2. Zachowanie Gości i osób korzystających z usług kompleksu nie powinno zakłócać pobytu innych Gości. Właściciel kompleksu może odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która narusza tą zasadę.
 3. Pobyt psa po wcześniejszym uzgodnieniu. Przebywanie psa na terenie ośrodka dozwolone jest tylko w kagańcu i na smyczy.
 4. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zwraca się uwagę gościom, aby:
  1. nie palili tytoniu w domkach
  2. nie rzucali niedopałków od papierosów i zużytych zapałek do kosza,
  3. nie przechowywali w pokojach materiałów łatwopalnych, żrących lub wydzielających przykrą woń,
  4. nie używali w domkach, grzejników elektrycznych, grzałek oraz kuchenek elektrycznych i gazowych(nie należących do wyposażenia domków)
  5. Każdorazowe złamanie tego zakazu skutkuje obowiązkiem zapłaty kary pieniężnej w wysokości 300,00 zł.
  6. Rozpalanie grilla na terenie obiektu dozwolone jest wyłącznie w miejscach do tego wyznaczonych z zachowaniem szczególnej ostrożności oraz przepisów przeciwpożarowych.
 5. Ze względów porządkowych w przypadku opuszczania domku prosi się o:
  1. zakręcanie kranów instalacji wodociągowej
  2. wyłączanie oświetlenia.

§ 9

 1. Nie ponosimy odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w domkach oraz na terenie kompleksu.
 2. Nie ponosimy odpowiedzialności za uszkodzenia lub utratę samochodu lub innego pojazdu należącego do gościa. Gość przyjmuje do widomości, że parking znajdujący się na terenie kompleksu jest parkingiem niestrzeżonym.

§ 10

Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych domków, powstałych z jego winy lub z winy odwiedzających go osób.

§ 11

W przypadku pożaru lub innego zagrożenia wszystkie osoby przebywająca na terenie ośrodka zobowiązane są postępować zgodnie z wywieszoną w domku instrukcją przeciwpożarową.

§ 12

W przypadku zastrzeżeń dotyczących poziomu usług, funkcjonowania urządzeń i wyposażenia, czystości i porządku, Gość proszony jest o poinformowanie o tym właściciela.

§ 13

Po dokonaniu pełnej zapłaty za pobyt nie przewiduje się zwrotu pieniędzy z tytułu skrócenia pobytu.

§ 14

W przypadku odwołania rezerwacji zadatek nie podlega zwrotowi.

§ 15

Jeśli klient nie przyjedzie do północy pierwszego dnia pobytu, a nie zgłosił opóźnienia, rezerwacja zostaje anulowana automatycznie.

Opinie o naszych domkach

Agata & Dieter

Również my dołączamy się do bardzo pozytywnych ocen! Bajkowe i absolutnie przytulne drewniane domki z widokiem na wspaniały Giewont. Rozkoszowaliśmy się naszym pobytem w Talarze i wszystkie cudowne wspomnienia zabieramy ze sobą! Również my dziękujemy fantastycznym i ciepłym właścicielom domków – koniecznie będziemy Was polecać dalej!

Milena Łyczak

Można się zakochać, przecudowne miejsce na spędzenie tych kilku wymarzonych dni urlopu. Piękny widok już od pierwszego wejrzenia, domek z widokiem na Giewont, cały z drewna, nowoczesny, ale w góralskim stylu :)… a właściciele przesympatyczni.. po prostu THE BEST OF THE BEST!!! Serdecznie polecam!!! Grupa z centralnej Polski :).

Milena Margielewska

Miejsce wspaniałe! Całkowicie zgodne z opisem. Domki bardzo wygodne i świetnie wyposażone!!! Do perfekcji brakuje tylko kominka na zimowe wypady. Szczerze polecamy. Byliśmy z teściami i małą córeczką, która z powodzeniem zasypiała w wózku na dużym tarasie z widokiem na Giewont i Kasprowy przy szumie strumienia!!! Tu czuje sie klimat gór. Dodatkowo luksus bliskości Krupówek (15min spacerkiem) dla amatorów góralskich Karczm :).